Už od 1. listopadu, se můžeme všichni těšit na nový studentský bufet v prostorách Pedagogické fakulty.

 

Najít toho pravého provozovatele, který naplní naše studentské touhy a především naše bříška něčím dobrým a s vysokým obsahem kofeinu nebylo jednoduché, přesto se zdá, že tentokrát to bude trefa do černého.

Sympatičtí provozovatelé kavárny  Café Therapy, již celou řadu dní pro nás promýšlí tvorbu nového chrámu rozkoše a odpočinku.

Skutečně se nezastaví, místo hromady slov nám s úsměvem ukazují dobře známé prostory a jen v krátkosti představují jeden nápad za druhým.  „Sháníme nějaký starší nábytek, aby prostředí mělo atmosféru, potom ho předěláme a upravíme, tak aby byl jako nový, a přesto neztratil svou osobitost. Byli bychom rádi, aby se studenti u nás cítili co nejlépe.“ říká Jakub Janyška. Naznačuje, kam nábytek umístí, zamýšlí se nad dostatečnou pohodlností, která by ale neměla nic ztratit na elegantnosti a dobrém vizuálním vzhledu.

Jejich nadšení a pozitivní přístup nezná hranic. Jakub zamyšleně pokyvuje hlavou „31.10. bych rád uspořádal první zátěžový test – Halloweenský večírek.“ Nápad se líbí, ale práce je ještě mnoho.  Aby večírek mohl proběhnout a vůně čerstvé kávy znovu zaplavila prostorné chodby naší fakulty, obrací se na nás s prosbou o šíření nabídky – brigády  pro naše studenty.

A tak pokud máte volnou chvíli a chtěli byste se podílet na chodu nového bufetu za nějaký ten peníz, napište na therapy@sananim.cz

 

 

Facebookové stránky nového bufetu na PedF: